Referencje

Alinox Sp. z o.o.

Alinox Sp. z o.o.

ALINOX jest jednym z największych centrów usługowych w Europie oraz dostawcą skupiającym pod jednym dachem szeroki asortyment wyrobów wykonanych ze stali, metali nieżelaznych oraz konstrukcyjnych tworzyw sztucznych.

Ergolet Polska Sp. z o.o.

Ergolet Polska Sp. z o.o.

Ergolet jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem należącym do amerykańskiej korporacji Liberty Diversified Industries. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego.


Alpha Wind Polska Sp. z o.o.

Alpha Wind Polska Sp. z o.o.

Firma Alpha Wind Polska została utworzona w sierpniu 2008 roku przez duńską firmę Alpha Wind Energy (AWE), która od ponad dekady prowadzi działalność związaną z energią wiatrową. Dzisiaj Alpha Wind Polska reprezentuje obydwie firmy i dla nich wykonuje swoje zadania statutowe m.in. poprzez tworzenie spółek celowych pod którymi rozwijane są konkretne projekty farm wiatrowych w Polsce (Eurowind Polska I, II, III, IV, V, VI Sp. z o.o.).

CC Mark Sp. z o.o.

Firma "CC Mark" Sp. z o.o. jest firmą z kapitałem zagranicznym, działającą w branży rolniczej. Wraz z kilkunastoma innymi spółkami tworzy grupę producentów rolnych, dlatego bardzo ważną kwestią jest komunikacja i rozliczenia pomiędzy firmami. Wdrożona na początku roku nowa wersja systemu Microsoft Dynamics NAV 2009 pozwoliła na zwiększenie wydajności wyżej wymienionych obszarów oraz pozwoliła kadrze zarządzającej na śledzenie skonsolidowanych wyników grupy.

Pozostali klienci

Wyznajemy zasadę, że nie chcemy być jedynie dostawcą oprogramowania, ale partnerem, który swoim doświadczeniem i posiadaną wiedzą, pomaga osiągać sukces, wynikający z użytkowanego oprogramowania. Nasze podejście do współpracy, spowodowało, że zaufało nam już wielu klientów z różnych branż, którzy zadowoleni ze świadczonych usług, polecają firmę NAV SERWIS innym przedsiębiorstwom. Na Państwa życzenie, jesteśmy w stanie przedstawić listy referencyjne niektórych z naszych klientów.